Cantek, soğutma sektöründeki yüksek üretim gücünü ve tecrübesini, yenilikçi vizyonuyla birleştirdi ve 2011’de KAR DÜNYASI konseptini oluşturdu.  Kar Dünyası, ileri teknolojiye sahip soğutma sistemleriyle soğutulmuş, kar konseptli bir kapalı eğlence parkıdır. İçerisinde sürekli olarak doğal kar yağar, 365 gün karla kaplıdır ve karın tüm güzelliklerini en sıcak havalarda bile ziyaretçileriyle buluşturur.

Kar Dünyası Eğlence Parkı, soğuk bir kış günü gittiği dağlarda hayatında ilk defa yumuşacık karların masalsı dünyasıyla tanışan küçük bir kız çocuğunun rüyası olarak Türkiye’nin en sıcak şehirlerinden Antalya’da Cantek tarafından kuruldu. O tarihten beri yine Cantek tarafından işletiliyor.

 

 

Özellikle sıcak coğrafyalarda kar keyfinin doyasıya yaşanmasını sağlayan Kar Dünyası, eğlence sektöründeki yatırımcılara mükemmel bir yatırım şansı sunuyor. Projelendirmeyi, tüm ekipmanlarıyla tesisin üretimini, kurulumunu, garantisini, işletme danışmanlığını, servis ve takip hizmetini tecrübeli ekipleriyle tek elden sağlayan Cantek, yatırımcılara büyük bir kazanç vadediyor.

Benzer bir kar parkı yatırımını bölgenizde yapmanın kazanımlarından bahsetmek için sizi Antalya’ya, 1500 m2’lik kapalı alandaki Kar Dünyası Eğlence Parkı’na bekleriz.

 


Size en uygun ve yenilikçi çözümü sunuyoruz