Dünyayı bekleyen en büyük tehlike, onu başkalarının kurtaracağına inanmaktır!
Cantek, küresel barışın sürdürülebilmesi ve gıda güvencesinin sağlanması adına ciddi Ar-Ge yatırımları yapmakta ve projeler geliştirmektedir.
Cantek olarak, Dünyaya ve insanlığa fayda sağlayacak yatırım ve projeler için çalışır, bir olmanın ve enerjimizi doğru kullanmanın gücüne inanırız.
Tutkumuz bulaşıcıdır, her gün yeni şeyler öğrenmek için heyecanlanır bizim gibi insanlarla birlikte çalışmaktan tarifsiz mutluluk duyarız.
Bizimle birlikte yapabileceklerinin sınırsız olduğuna inanıyorsan seni de bu güzel ekibimizde görmek isteriz.

Cantek Group’a staj veya iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki yolları izleyebilirsin:

Tüm personel ve stajyer ihtiyaçlarımız için kariyer.net sitesinde ilan yayınlanmakta ve tüm işe alım süreçlerimiz bu siteden yönetilmektedir. Kariyer.net’te yayınlanan ilanlar dışında bir ihtiyacımız bulunmamaktadır.

CV bankası olarak da aynı site kullanılmakta, email ve kağıt ortamında başvuru kabul edilmemektedir. Çünkü emaille ve kağıt ortamından gelen özgeçmişler ihtiyaç dâhilinde filtrelenememekte ve güncelliğini kısa sürede yitirebilmektedir.

Güncel personel ve stajyer ihtiyaçlarımızı kariyer.net üzerinden takip edebilir, size uygun bir ilan olduğunda, ön yazınızda kendinizle ilgili detayları anlatarak sistem üzerinden başvurabilirsin.

İletişim insankaynaklari@cantekgroup.com